Skip to main content

Páni písku ve finálním traileru Atlas Fallen

+ video s bossem.

Společnost Focus Entertainment se svým studiem Deck13 Interactive se dnes podělila o ultimátní trailer před blížícím se uvedením hry Atlas Fallen, akčního RPG, ve kterém budete bojovat s legendárními stvořeními v epickém, pískem pokrytém fantasy světě.

Atlas Fallen není jen fascinující svět plný záhad a nejrůznějších nepřátel, které je třeba porazit v dechberoucí akci podpořené propracovaným systémem postupu a přizpůsobení... Atlas Fallen je víc než to... Podívejte se na trailer Lord of the Sands a zhlédněte nové záběry ze hry a dechberoucí vizi vaší rychle se blížící cesty!

Ve zničeném světě pokrytém pískem využijte božskou sílu tajemné rukavice a ovládněte hrdinské schopnosti, abyste porazili tyranského, všemocného boha. Zkroťte písek a přeměňte ho na tři mocné zbraně a pohybujte se neuvěřitelnou rychlostí a hbitostí. Vyberte si nepřemožitelnou dvojici zbraní a používejte nejsmrtonosnější komba v plynulých, velkolepých bitvách. Nechte svou zbraň v průběhu bitvy nabývat na síle a pak využijte plný potenciál rukavice.

Ve světě Atlasu můžete najít 151 kamenů esence, které vám zpřístupní speciální schopnosti a bojové efekty. Ať už chcete být v boji agresivní, nebo dáváte přednost defenzivě, kombinujte kameny podle svých představ a užijte si epické a intenzivní střety proti Wraithům. Přizpůsobte se a použijte své možnosti moudře proti každému protivníkovi. Boj si užijete ještě více s kamarádem. Společně budete brázdit písky věčné země plné dávných nebezpečí, tajemství a záblesků minulosti. Můžete spolu odehrát celou příběhovou kampaň a lovit legendární monstra.

Atlas Fallen vyjde již 10. srpna letošního roku s českými titulky na PlayStation 5, Xbox Series X|S a digitálně na PC. Za předobjednávku krabicové verze PS5 a Xbox Series X|S získáte jako dárek bandanu potištěnou runami ze hry, stylový náramek s logem, fan plakát a pestrobarevnou sadu pohlednic s artworky ze hry. Jako digitální bonus je ke hře Ruin Rising Pack! Díky němu se stanete skutečným šampionem lidstva s novými exkluzivními Ruin Rising Armor Dyes a ovládnete moc písku s bonusovým skinem Nyaal’s Wrath Gauntlet.

Níže ještě nové video s bossem od IGN:

Read this next