If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Hardwarové nároky Atlas Fallen a video o bojích

Brzy se pokusíte porazit boha Slunce.

Připravte se, brzy se pokusíte porazit boha Slunce.

Podívejte se na minimální a doporučené systémové požadavky Atlas Fallen na PC.

Do země Atlas se vypravíte 10. srpna také na PlayStationu 5 a Xbox Series X/S.

Níže ještě nový pětiminutový trailer s ukázkou dynamického a podmanivého soubojového systému v tomto připravovaném epickém fantasy akčním RPG. Vtáhne vás do vzrušující akce, ve které se utkáte s legendárními stvořeními a stanete se ultimátním šampionem.

Ve zničeném světě pokrytém pískem využijte božskou sílu tajemné rukavice a ovládněte hrdinské schopnosti, abyste porazili tyranského, všemocného boha. Zkroťte písek a přeměňte ho na tři mocné zbraně a pohybujte se neuvěřitelnou rychlostí a hbitostí. Vyberte si nepřemožitelnou dvojici zbraní a používejte nejsmrtonosnější komba v plynulých, velkolepých bitvách. Nechte svou zbraň v průběhu bitvy nabývat na síle a pak využijte plný potenciál rukavice.

Ve světě Atlasu můžete najít 151 kamenů esence, které vám zpřístupní speciální schopnosti a bojové efekty. Ať už chcete být v boji agresivní, nebo dáváte přednost defenzivě, kombinujte kameny podle svých představ a užijte si epické a intenzivní střety proti Wraithům. Přizpůsobte se a použijte své možnosti moudře proti každému protivníkovi. Boj si užijete ještě více s kamarádem. Společně budete brázdit písky věčné země plné dávných nebezpečí, tajemství a záblesků minulosti. Můžete spolu odehrát celou příběhovou kampaň a lovit legendární monstra.

Za předobjednávku krabicové verze PS5 a Xbox X|S získáte fyzické bonusy bandanu, náramek s logem, fan plakát a sadu pohlednic a digitální bonus DLC Ruin Rising Pack! Staňte se skutečným šampionem lidstva s novými exkluzivními Ruin Rising Armor Dyes a ovládněte moc písku s bonusovým skinem Nyaal’s Wrath Gauntlet.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments