Skip to main content

Vyšel Atlas Fallen, v němž se postavíte moci bohů

Než se vypravíte na cestu písky Atlasu...

Společnost Focus Entertainment a její studio Deck13 Interactive s potěšením oznamují, že v těchto dnech vypustili na trh Atlas Fallen, supermoderní akční RPG, ve kterém bojujete s legendárními stvořeními v epickém, pískem pokrytém fantasy světě.

Než se vypravíte osvobodit Atlas, podívejte se na startovní trailer a ponořte se přímo do akce:

Atlas Fallen vznikl z vášně studia Deck13 pro napínavé akční RPG zážitky a přináší neotřelou vizi jedinečného středověkého fantasy světa a rychlých soubojů.

V Atlas Fallen budete brázdit písky věčné země plné dávných nebezpečí, tajemství a záblesků minulosti. Lovte legendární monstra, používejte mocné zbraně měnící svoji podobu a ničivé schopnosti na bázi písku ve spektakulárních bojích se supersilami.

Zaměřujte se na nepřátele, sbírejte jejich esence a utvořte si vlastní herní styl, abyste mohli pro lidstvo nastolit novou éru ať už v plně kooperativní, či sólové příběhové kampani.

Atlas Fallen vyšel s českými titulky na PlayStation 5, Xbox Series X|S a digitálně na PC. Krabicovou verzi PS5 a Xbox Series X|S můžete získat v edici s dárky: bandana potištěná runami ze hry, stylový náramek s logem, fan plakát a pestrobarevná sada pohlednic s artworky ze hry. Jako digitální bonus je ke hře Ruin Rising Pack! Díky němu se stanete skutečným šampionem lidstva s novými exkluzivními Ruin Rising Armor Dyes a ovládnete moc písku s bonusovým skinem Nyaal’s Wrath Gauntlet.

Read this next