Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PC verze Assassins Creed 3 se opozdí, zjistil Eurogamer

Vyplývá to ze schované zmínky na plakátu distributora.

Vlastní zpráva - Český distributor ConQuest dnes nahodil na svůj Facebook nový plakát o dárcích za předobjednávku Assassins Creed 3, který by měl být vyvěšen v kamenných obchodech. Kdo se na něj podívá pořádně, všimne si malým písmem napsané nenápadné zmínky "PC verze vychází 23. listopadu 2012".

Dosud se přitom mělo za to, že PC i PS3/X360 verze, mimochodem poprvé lokalizované, vyjdou všechny souběžně na konci října. Dokonce to UbiSoft odpřísáhl.

Ale jak to tak bývá u každého dílu ze série Assassins Creed, zřejmě se tak nestane a hráči na počítačích si budou muset počkat na největší pecku podzimu o tři týdny déle, byť na druhou stranu pořád lepší než vydání až na jaře (jako v minulosti). Na oficiální reakci od UbiSoftu ještě čekáme.

Eurogamer mezitím kontaktoval Tomáše Daňka, PR manažera Playmana, aby u něj autentičnost této nemilé změny ověřil. "Nic o tomto odkladu nevíme, dosud pracujeme s datem 31. října," odvětil domácí zástupce distributora PCčkových her od UbiSoftu.

Nový termín 23. listopadu už začal na produktové stránce pro hru s českými titulky uvádět i obchod Xzone. Více o Assassins Creed 3 v E3 dojmech, videích z Bostonu nebo kompletním archivu.

Tvůrcem komentované video z divočiny

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Assassin's Creed III

Video Game

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments