Skip to main content

PlanetSide Next potvrzeno na konec roku

Převeleli na něj více vývojářů.

Sony oznámilo, že jeho nadcházející sci-fi onlinovka PlanetSide Next nestíhá původní interně plánovaný termín a proto byla odložena. Navzdory součaným trendům ji možná podpoří i významná finanční injekce ze strany vydavatele.

"PlanetSide Next potřebuje trochu víc zdrojů a vyjde letos trochu později, než se čekalo," řekl John Smedley ze Sony Online v rozhovoru pro fanouškovskou stránku. "Děláme všechno pro to, aby šlo o báječnou hru."

Autor článku pro fansite Planetside Universe na základě svého rozhovoru nabyl dojmu, že vývojářský tým PlanetSide Next bude znatelně rozšířen. Což de facto potvrdila již zpráva z minulého týdne, kdy Sony obhajovalo propuštění třetiny zaměstnanců, rozpuštění tří studií a zrušení The Agency právě tím, aby se mohli věnovat práci na dalších dílech Planetside a Everquestu.

PlanetSide Next je pokračováním úspěšné sci-fi MMO Planetside z roku 2003 a mělo by vyjít během letošního roku. Podle dřívějších zvěstí má druhý díl vynikat přeevším masivními bitvami pro více než 64 hráčů.

Read this next