Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Po stažení GTA 5 zdarma můžete mít Zaklínač 3 v GOTY edici jen za stovku

Díky slevovému kupónu. Jak na to?

Jestli ani tohle nepřesvědčí k zaregistrování se na Epic Games Store, tak už asi nic. Dokonce i nejvěrnější zastánci Steamu a zarytí odpůrci Tima Sweeneyho uznávají, že to je sakra dobrá nabídka.

Málokdy se totiž stane, že dostanete možná dvě nejlepší hry z této generace za pouhých sto korun českých, jako při použíti tohoto postupu.

Každý, kdo si tam stáhne zdarma rozdávané Grand Theft Auto 5 pro PC (včera shodilo celý obchod i Fortnite, ale ode dneška už šlape v pořádku), obdrží kupón na slevu 10 eur (dolarů) pro příští nákup.

Jelikož byl nyní na Epic Games Store přidán starší Zaklínač 3: Divoký hon v kompletní Game of the Year edici, vyloženě člověka motivuje, aby kupón využil právě zde.

Slavné RPG z Polska tam totiž stojí digitálně jen 15 eur (minimální cena nějaké hry pro aplikování onoho kupónu), takže po odečtení 10 eur vás vyjde jen na 5 eur (běžná cena na Xzone je nyní 419 Kč).

Po koupi Zaklínače 3 zase dostanete další slevový kupón na 10 eur, který lze zužitkovat na nákup nějaké další hry (při splnění podmínky její minimální ceny), přičemž vyprší až 1. listopadu. Ve slevě tam nyní jsou např. Star Wars Jedi: Fallen Order, Metro Exodus či poslední dva díly Assassina.

Read this next