If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pochybná první recenze Darksiders

Nejde náhodou o další podivné praktiky?

THQ novinářům rozeslalo další trailer z nadcházející biblické apokalyptické akce Darksiders (který jako obvykle naleznete na naší Eurogamer TV v tabulce pod článkem).

Zástupce firmy při této příležitosti neopomněl zmínit i to, že hra už se dočkala první recenze - a to velmi překvapivě v americkém papírovém časopisu Play, který za "uznávanou ligu" na poli tamního herního tisku rozhodně nepatří a recenzenská prvenství mu náleží zřídkakdy.

Tím spíš je to zvláštní, že Play hře přednostně udělil dost neuvěřitelných 10/10, tedy hodnocení, jakého se leckde nedostalo ani jasným peckám typu Modern Warfare 2 nebo Assassin's Creed 2.

"Jedna z vizuálně nejzajímavějších a obecně nejrobustnějších videoher, které jsou k dostání na obou konzolích," hlásá závěrečný verdikt Play. To jsou přecejenom dost silná slova na hru, od které nikdo nečeká víc než nadprůměrný zážitek.

Nejsme tu náhodou svědky dalšího přednostního uplácení typu "za exkluzivní světovou recenzi požadujeme stoprocentní hodnocení hry"? Anebo nás Darksiders překvapí? Uvidíme začátkem ledna.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles