If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odposlech o Assassins Creed 3 v podcast-speciálu

Vyzvídáme od očitého svědka po telefonu.

Reportér Eurogameru Martin Zavřel měl to štěstí, že byl jedním z pár desítek vyvolených na světě, kteří měli možnost na vlastní oči spatřit předváděčku Assassins Creed 3. Využili jsme proto příležitosti a - jak v těchto dnech letí a každé správné médium musí něco takového mít - pořídili odposlech telefonického hovoru s dosud utajovanými informacemi o pokračování historické ságy pro speciální díl podcastu.

Nejprve se Michal Jonáš, Honza Doskočil a Aleš Harazim pobavili o základních informacích, přirovnali je k Red Dead Redemption nebo se zamysleli nad vstupy do interiérů ve městech a historickými reáliemi. Od 8. minuty následuje rozhovor s Martinem Zavřelem, který sděluje své bezprostřední dojmy z novinářského dema, odpovídá na otázky o novém enginu, zpracování měst, střídání ročních období a vlivu počasí na hratelnost, pocitu z divočiny, možné přítomnosti postav z minulých dílů, z čeho má obavy nebo co vlastně čekat od epických bitev obřích armád.

Download the podcast

Sledujte také textové dojmy z předváděčky, video o výbavě Connora, nové oficiální obrázky a artworky, fotky z místa konání prezentace nebo oznámení tří speciálních edic.

Další vlastní materiály o Assassins Creed 3 zveřejníme už v pátek a standardní nový díl podcastu s více tématy na přelomu týdne.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments