If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Podcast plný dojmů z GamesComu

Battlefield, Dishonored, Vita, Kinect, Forza...

Scénář čtvrtého podcastu českého Eurogameru byl doslova jednoslovný: Gamescom. Bez debat největší událostí uplynulých dnů byla právě největší herní výstava v německém Kolíně, kde měl Eurogamer dva reportéry - Michala a Miloše, a oba se zúčastnili včerejšího natáčení u Aleše, kam dorazili rovnou z letiště.

Kluci tak střídavě rozebírali jednotlivé hry, které buď viděli na prezentacích, nebo si je mohli zahrát. Začalo se hned zostra a to rovnou u Battlefieldu 3, kdy kluci hráli co-op (00:54) a všimli si rozdílné grafiky na PS3. Slovo pak dostal Miloš o Mass Effect 3 (07:00). Michal se na výstavě slušně zapotil při hraní Kinect Sports: Season Two (08:46), které se mu líbilo, na rozdíl od Kinect Star Wars (13:14). Na půl cesty bylo Kinect Fun Labs (13:30). a nadšení z Kinectové hry se u Michala opět dostavilo v podání Kinect Disneyland Adventures (13:56).

Download the podcast

Od casual Disneyho jsme se přesunuli na hardcore stealth akci Dishonored, jejíž výtvarný styl se hrozně líbil Milošovi (14:48). Michala pak zaujala F1 2011 překvapivě na Vitě, kterou si nemohl vynachválit. Hra se od svých konzolových verzí prý nebude zase tolik lišit (17:20). Oba kluky bezkonkurenčně a možná trochu nečekaně dostal Escape Plan pro PlayStation Vita (19:59).

Miloš se od Escape Plan přesunul na svůj oblíbený Risen 2 (22:35), Michal nadšeně povídal o prý nejlépe vypadající PlayStation 3 hře, Uncharted 3 (26:10). Nepotěšilo ho ale Need for Speed: The Run (30:27). Michalovi spravila chuť jeho milovaná Forza, respektive její čtvrtý díl (32:49).

Všichni pak vypíchli jednu hru, která je na letošním ročníku zaujala (37:55). Po probraných hrách už kluci rozebírali celkovou atmosféru výstaviště, trable s internetem, hotel, jejich zkušenosti a podobná témata spojená s Gamescomem (40:07). Po závěrečné znělce nesmí samozřejmě chybět vystřižené hlášky :)

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments