Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pohled na Farming Simulator 23 pro Switch

Zábavné farmaření kdekoliv?

GIANTS Software představují první ukázku z konverze Farming Simulator 23 pro Nintendo Switch. Nové záběry ukazují řadu různých funkcí a vylepšení ve hře, která vyjde 23. května na tuto hybridní konzoli a mobilní zařízení. Farming Simulator 23 má nabídnout nový milník farmářských mobilních her v rámci globálně úspěšné a přelomové značky Farming Simulator, kterou stvořil vydavatel a vývojář GIANTS Software před 15 lety.

Více než tři roky po vydání předchůdce Farming Simulator 20 studio GIANTS Software výrazně rozšiřuje rozsah, herní možnosti a seznam funkcí ve své nové hře v mobilní kategorii.

Farming Simulator 23 ve svém jádru vytváří obrovské příležitosti pro zemědělskou říši díky farmaření, chovu zvířat a lesnictví. Hráči mají na výběr více než 100 autenticky digitalizovaných vozidel a nástrojů od slavných výrobců, díky kterým budou moci zasévat, pěstovat a sklízet 14 různých plodin. Naučí se nové polní mechanismy a budou vyrábět cenné zboží: Hráči rozšiřují svůj podnik a zpracovávají sklizeň na mouku a dokonce i prodávají chléb, aby optimalizovali svůj zvolený produkční řetězec.

Chov zvířat představuje další velké hřiště pro Farming Simulator 23. Hráči se starají o krávy, koně, prasata, ovce a nově přidaná kuřata, která jsme představili ve špičkovém filmovém traileru. Dvě odlišné mapy inspirované prostředím v USA a Evropě zvou k průzkumu a umožňují různé farmářské přístupy, zatímco hra zůstává zábavná a uklidňující – hráči si vždycky vyberou, jakým farmářem chtějí být!

Farming Simulator 23 vyjde 23. května 2023 s českými titulky! Předobjednávky na Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition jsou dostupné ve vybraných obchodech a v Nintendo eShop. Pro fyzické kopie hry je připraven i balíček skvělých dárků pro všechny předobjednávky obsahující plakát, litografie i pexeso!

Read this next