If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Oficiální farmářský magazín od Giants Software je v druhém čísle i v češtině

"Informovaný a nápomocný".

Vydavatel a vývojář GIANTS Software vydal druhé číslo oficiálního farmářského magazínu, u nás k dostání online. Na padesáti dvou stránkách nabízí tvůrci mezinárodně úspěšné série Farming Simulátor postřehy z jejich herního světa a témat s tím spojených. Digitální verze je k dostání na oficiálních stránkách Farming simulátoru, odkaz zde s cenovkou 3,5 eur.

Od roku 2008 je Farming Simulátor standard v celém žánru. K jeho 15letému výročí vydal Giants Software tento čtvrtletní magazín se vším, co fanoušky hry zajímá. Kromě recenzí na technologie a balíčky má nově vydané druhé číslo zajímavé články o nových kompetitivních módech, rozhovory, top 25 populárních módů a exkluzivní plakát.

Oproti prvnímu číslu Giants Software rozšířil množství dostupných jazyků a nabízí češtinu jako sedmý jazyk na svých stránkách. Tištěná verze vychází ve dvanácti zemích: Německu, Francii, Polsku, Španělsku, Rakousku, Švýcarsku, Belgii, Itálii, Švédsku, Dánsku, Lucembursku a Nizozemí. Digitální verze je dostupná celosvětově.

„Jelikož jsme sami vydavatelem hry, tak hru pouze nevyvíjíme, ale staráme se také o všechno kolem toho.“ Říká Boris Stefan, šéf vydavatelství. „Magazín je vítaným příspěvkem do naší značky a do prodejních stánků přináší to samé, co přináší hráčům samotná hra. Zábavu a relaxaci.“

Farming Simulator 22 je dostupný s českými titulky na PC, PS4, PS5 a Xbox One a Series X a ve verzi Farming Simulator 23 také na Switch a mobily. Již 14 listopadu tohoto roku vyjde prémiová edice narvaná po okraj dostupnými bonusy a rozšířeními, a i zde se chystají fyzické bonusy pro všechny věrné zákazníky krabicových verzí.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments