If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pohled na kariéru Forza Motorsport, která bude vyžadovat neustálé připojení

Fanoušci nejsou nadšeni.

Během pravidelného měsíčního streamu Forza Monthly došlo k odhalení ne úplně pozitivní zprávy o říjnových závodech pro Xbox Series a PC.

Některé části Forza Motorsport sice budete moci hrát offline, ale abyste postoupili vpřed v kariéře, musíte mít permanentní připojení k internetu.

Řekl to kreativní šéf Chris Esaki s odkazem na to, že vaše data budou uložena na serverech studia Turn 10, včetně singleplayerové kampaně nazvané Builders Cup.

"Hra byla navržena tak, aby se dala od nás snadno vylaďovat a přidávat do ní další obsah. Je proto opravdu potřeba zajistit, aby všichni hráči měli férové a bezpečné podmínky. Ukládání dat na našich serverech podporuje integritu celkového zážitku".

Offline půjde hrát jen např. režim Free Play, což je něco jako trénink.

Kampaň hry také přinese vylepšené Drivatary, kteří budou sledovat a zohledňovat jakékoli změny v přizpůsobení hráčů, což je další prvek vyžadující připojení k internetu.

Design Forza Motorsport jinak stojí na tom, že každé auto má svůj systém rozvoje a pokroku, jako to bývá u postav v RPG hrách. Každý nový sektor vám pomůže levelovat rychleji. Tratě jsou rozděleny do segmentů, které sledují váš čas a výkon, jak dobře řídíte, což se pak projeví na rychlosti vývoje vašeho vozu. Tvůrci to nazývají termínem CARPG.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments