If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pokémoni překonali hranici 10 milionu kusů za tři dny

Nejúspěšnější konzolová exkluzivita v historii.

Nintendo oznámilo, že ke čtvrtku překonaly celosvětové prodeje her Pokémon Scarlet a Pokémon Violet pro Nintendo Switch hranici 10 milionů prodaných kusů v prvních třech dnech po zahájení prodejů v pátek 18. listopadu. Jedná se o nejúspěšnější první víkend pro jakoukoliv hru určenou pro konzole od Nintenda v historii této společnosti.

Započítány jsou do toho fyzické i digitální verze.

Pokémon Scarlet and Pokémon Violet jsou posledními hrami z hlavní Pokémon série, které vychází tři roky po Pokémon Sword a Pokémon Shield, rovněž vydané pro Nintendo Switch. Tyto nejnovější hry vítají ve své náruči jak nováčky, tak i zkušené veterány, kdy obě skupiny si mohou vůbec poprvé v historii celé značky užít unikátní dobrodružství v otevřeném světě.

Hráči se vydávají na Pokémon dobrodružství nového střihu, kdy mohou svět prozkoumávat svým vlastním tempem a plnit vícero příběhových linek v libovolném pořadí. Pokémon Scarlet a Pokémon Violet rovněž nabízejí rozšířené možnosti multiplayeru, když až čtyři hráči mohou cestovat skrz mapu společně. Společně s tradičními herními prvky jako je obchodování s Pokémony či souboje s nimi, je možné, aby hráči objevovali region Paldea dle jejich libosti. Nezáleží na tom, zdali budete měnit Pokémony, bojovat v Tera Raid Battles nebo si jen prostě užívat pohodového pikniku, vždy se bude jednat o zapamatování hodný moment, které můžete prožít s rodinou a přáteli v lokálním i online multiplayeru.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Pokemon Scarlet and Violet

Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments