Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pokračování Sonic Frontiers bude disponovat větším rozpočtem

+ Sega zvýší platy, nečekaný úspěch hry.

Zpočátku to vypadalo všelijak, ale nakonec vládne spokojenost s 2,9 miliony kusů.

Nyní se Sega vyjádřila k výsledkům hry obšírněji v rámci svého fiskálního reportu. Průměrné hodnocení od magazínů na Metacritic je sice nižší, než si představovali (69 a 75 procent), ale nezabránilo to skvělému odbytu a pochvalám v uživatelských recenzích:

"Počet prodaných kusů Sonic Frontiers vysoce překonal naše původní očekávání a hned na úvod fiskálního roku byly splněny plány. Navíc je zřejmé, že hra se bude bezvadně prodávat dlouhodobě, i díky DLC, co budou zdarma".

Dobré prý je, že nemuseli snížit prodejní cenu a dokázali ji udržet až dosud - krom krátké akce během Black Friday, ale pak se vrátila na původní hladinu.

Už se chystá pokračování této hry, které bude mít větší rozpočet na vývoj a to už hned od samotné úvodní průzkumné fáze.

Všemu pomohl seriál na Netflixu běžící od prosince a samozřejmě také dřívější filmy (v přípravě je trojka a nový merchandise).

Sega také od léta zvýší platy v průměru o třicet procent. Ten pro vystudované nováčky tak stoupne z 1632 dolarů na 2225 dolarů ročně.

Read this next