Skip to main content

Síla týmové spolupráce a přátelství se Sonicem

Akce zaměřená na komunitu.

Díky síle týmové práce můžeme společně dosáhnout čehokoli! Společnost SEGA dnes uvedla na trh novou hru Fast. Friends. Forever. kampaň na oslavu oddané fanouškovské základny a komunity hry Sonic the Hedgehog. V průběhu let Sonic nejen zrychlil, ale také vybudoval pevné základy na důležitých ideálech, včetně přátelství, týmové práce, inspirace a loajality. Soutěž Fast. Friends. Forever. vznikla proto, aby ukázala, jak Sonic a jeho přátelé tyto zásady naplňují ve hrách i mimo ně.

Zahajuje tak kampaň Fast. Friends. Forever. kampaň, jsme vytvořili zábavný startovní trailer s originální hudbou, který oslavuje téma přátelství a naši fanouškovskou základnu.

V rámci kampaně Fast. Friends. Forever. kampaň pokračuje po celé léto řadou akcí a aktivací zaměřených na komunitu, včetně:

- Připravovaná čtyřpanelová digitální komiksová série od komunity Sonicových přátel s talentovanými umělci z celého světa, jejíž první čísla vyšla 8. srpna. Fanoušci se mohou těšit na 14 dalších, které vyjdou v následujících měsících.

- Sonic Symphony World Tour, na kterém se Sonic a jeho přátelé představí spolu s populární hudbou z her, včetně Sonic Superstars, která bude uvedena na podzim. Mezi zastávky patří Los Angeles, Londýn a další. Podrobnosti o nadcházejících termínech a místech najdete ZDE.

- Druhá sezóna TailsTube se Sonicovým dvouocasým parťákem Tailsem a řadou nových příběhů.

- Speciální webové stránky představující všechny aktivity kampaně spolu s životopisy postav, upoutávkami, digitálními komiksy a dalším obsahem.

Read this next