Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Polda 7 byl v dubnu druhou nejprodávanější hrou v JRC

Domácí žebříček obchodu.

Největší český prodejce her JRC zveřejňuje dubnové vydání žebříčku největších herních pecek u tuzemských hráčů. První místo patří novince LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Na druhém místě je česká novinka Polda 7.

V dubnu u českých hráčů zvítězila novinka LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. „Jde o dlouho očekávaný LEGO titul, který obsahuje všech devět filmových epizod. U starších dílů nejde jen o remaster či remake, ale o kompletně nové tituly, které jsou od základu předělány,“ popisuje marketingový specialista JRC Petr Kratochvíl.

Druhou příčku si v dubnu odnesl Polda 7, který se od svého uvedení do prodeje potýkal s pirátstvím. „Máme velkou radost, že se fanoušci této české série rozhodli autory podpořit zakoupením hry. Fandíme této legendě a přejeme jí, ať se udrží takto vysoko co nejdéle,“ říká Petr Kratochvíl.

Na bedně vítězů stále stojí i FIFA 22, která se dlouhodobě těší velké popularitě.

Další stálicí v žebříčku nejprodávanějších her je GTA V. „Tentokrát jí velmi pomohla skutečnost, že vylepšená verze pro PS5 a XBOX Series X vyšla v dubnu krabicově,“ popisuje Petr Kratochvíl.

V TOP10 se objevuje i novinka z konce března – Kirby and The Forgotten Land. V závěru TOP10 se objevil i přesto, že jde o exkluzivní titul pro Nintendo Switch.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments