If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Postavy Dragon Age 4 s větší osobností, Mass Effect 4 stále ve velmi rané fázi

Opět aktualizace dění u BioWare.

Studio BioWare se možná až trochu křečovitě snaží, aby okolo něj nepanovalo ticho a aspoň něco sdělilo fanouškům, i když není moc co. A tak v krátké době už poněkolikáté přineslo aktualizaci stavu dění okolo jeho projektů.

Oproti blogu z února jsme se toho logicky příliš nového nedozvěděli, protože to je příliš krátká doba na dosažení nějakého většího pokroku.

Pouze že postavy Dragon Age 4 budou mít větší osobnost než v minulých dílech a to díky pokrokům v technologiích od BioWare.

"Po technické stránce máme v rukávu plno zajímavostí, bereme postavy velmi vážně a tvrdě na nich pracujeme. Více zatím říct nemohu," utrousil technický ředitel Maciej Kurowski.

Oproti tomu příští díl Mass Effect je ještě velmi daleko. Hra je i nyní pouze v rané fázi vývoje. Fanoušci nemají očekávat, že by se o ní v dohledné době dozvěděli něco bližšího. Bude trvat ještě několik let, než bude představena.

Vedle těchto dvou titulů ještě studio pokračuje s podporou MMO Star Wars: The Old Republic, které nedávno dostalo rozšíření Legacy of the Sith.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dragon Age 4

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments