If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzení okna Assassins Creed Codename Red a Star Wars Outlaws

+ zklamání z odbočky Nexus VR.

Hovořily o tom spekulace z konce ledna, které posléze podpořil známý insider Tom Henderson z InsiderGaming. Mimochodem, tehdy pravil i o prodejním propadáku Prince of Persia: The Lost Crown, údajně jen s 300 tisíci kusy a tržbami pouze 15 milionu dolarů, a naopak o hezkém úspěchu Assassins Creed Mirage s 5 miliony hráčů a výnosem 250 milionu dolarů.

Nyní na vše navázal UbiSoft na fiskální konferenci, kde oficiálně nastínil datum vydání Assassins Creed Project Red - tedy dalšího velkého dílu série z prostředí feudálního Japonska a od tvůrců Odyssey z pobočky v kanadském Quebecu.

Hra má být venku někdy mezi dubnem 2024 až březnem 2025. Tedy ve stejném období jako GTA6, jehož se dle slov výrobce vůbec nebojí.

Dalším potvrzením bylo, že Star Wars Outlaws skutečně dorazí někdy letos před Vánoci, zřejmě v listopadu 2024. Má jít o důležitý milník pro celý herní průmysl, když to poprvé bude otevřený svět.

S čím naopak CEO Yves Guillemot není spokojen, je odbyt odbočky Assassins Creed Nexus VR.

Nazval ho velkým zklamáním a projeví se do budoucna v tom, že firma už nebude tolik investovat do virtuální reality.

Nexus se prý sice pořád trochu prodává, ale mnohem méně, než očekávali. Hardware pro VR je dle slov šéfa UbiSoftu úžasný, avšak vyplatí se počkat, až jestli se více rozšíří mezi zákazníky.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Assassin's Creed Codename Red

Video Game

Related topics
About the Author

Redakce

Contributor

Comments