If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Potvrzeny termíny Sonic Frontiers a The Devil In Me

Úniky nelhaly + trailery.

Společnost SEGA oznámila, že Sonic Frontiers vyjde 8. listopadu 2022 pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a Steam (PC).

Hráči budou mít na výběr z několika různých edic, přičemž za předobjednávku dostanou Adventurer’s Treasure Box, v němž jsou body pro zlepšení schopností a další věci.

"Světy se střetávají v nejnovějším vysokorychlostním dobrodružství ježka Sonica. Při hledání chybějících smaragdů Chaosu uvízne Sonic na starověkém ostrově hemžícím se neobvyklými tvory. Hráči budou bojovat s hordami mocných nepřátel a prozkoumají dechberoucí svět akce, dobrodružství a záhad. Hráči zrychlí do nových výšin a zažijí vzrušení ze svobody vysokorychlostních plošin v otevřeném světě, když budou závodit po Starfall Islands," praví oficiální popisek.

Evropská pobočka Bandai Namco zase tento týden potvrdila datum pro příští horor ze série The Dark Pictures Anthology, který se jmenuje The Devil In Me. Venku bude 18. listopadu 2022 pro PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a Steam.

Nový trailer je plný napětí: Zatímco protagonisté spěchají po špatně osvětlených hotelových chodbách a činí děsivé objevy ve snaze uniknout pastím, které na ně nachystal jejich tajemný hostitel.

"Ve hře můžete mnohem více komunikovat se světem kolem vás a užívat si nové průzkumné akce, které obohacují tento zážitek. Zatímco hráči procházejí detailní a strašidelné chodby vražedného hotelu, budou moci tlačit a tahat předměty, stejně jako běhat, skákat nebo lézt, aby se dostali do oblastí, které by jinak byly nepřístupné.

Přidali jsme také inventář, kde každá postava má k dispozici řadu nástrojů, které jí pomáhají v příběhu, jako je směrový mikrofon, fotoaparát a blesk fotoaparátu, jehlice do kravaty, reportérská tužka, předměty, které se v průběhu hry ukážou jako velmi užitečné. Některé předměty lze dokonce pozměnit, rozbít nebo dát jiným postavám a některé mohou zachránit život, nebo ho dokonce vzít!"

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Sonic Frontiers

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments