Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pozvánka na QuakeCon od Bethesdy

Bude tam půlhodina z RedFall.

Už za dva týdny se uskuteční online událost QuakeCon 2022, která bude letos zaměřena na komunitu QuakeConu a oblíbené hry. V období 18. – 20. srpna se věrní fanoušci QuakeConu mohou těšit na setkání na Discordu a živé přenosy z celého světa zaměřené na novinky pro vydané i nadcházející hry, soutěže, turnaje, charitativní sbírky, rozhovory s vývojáři, velké výprodeje her od Bethesdy a mnoho dalšího.

Zábava vypukne 18. srpna v 18:15 SELČ v rámci preshow QuakeCon, kdy Marty Stratton ze studia id Software přivítá diváky a odstartuje hlavní akci, a to v 19:00 SELČ. Vysílání najdete na Twitch.

Hned po přivítání si mohou fanoušci naladit celou řadu přenosů z Ameriky, Brazílie, Francie, Itálie, Španělska, Polska a dalších zemí z celého světa. Streamům budou pochopitelně kralovat hry včetně už vydaných i připravovaných, jako Redfall, The Elder Scrolls Online, Fallout 76, Ghostwire: Tokyo, Quake atd. Pochopitelně se zastaví vývojáři a další osobnosti. Naopak chybí Starfield.

Součástí programu jsou také zábavné komunitní přenosy jako kvízy, vaření podle herních receptů, interaktivní sbírky, soutěž o nejšpinavější klávesnici, návody na stavbu PC a další.

Hráči na PC se mohou stále přihlásit do soutěže o nejšpinavější klávesnici, kterou sponzoruje SteelSeries, a to zde.

QuakeCon by nebyl úplný bez turnaje ve hře Quake a letošní Quake Pro League vyvrcholí šampionátem Quake Pro League World Championship 2022, který se uskuteční právě 18.–20. srpna. Přenos bude vysílán ze studia PGL v Bukurešti. Zúčastní se 13 hráčů Quake Pro League, aby se utkalo s 11 kandidáty ve dvojité eliminaci pro 24 hráčů, kdy ten nejlepší získá pás světového šampióna.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Redfall

Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments