Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pracuje se na Falloutu pro iPhone

Jak ale tvůrci říkají, je to složité.

iPhone pomalu začíná být kromě hezky vypadajícího telefonu také herní platformou. Po Metal Gear Solid a Mass Effect, speciálně vytvořených předělávkách her pro iPhone, se možná na tomto typu telefonu objeví i Fallout. Řekl to přímo Todd Howard z Bethesdy.

"Svět Falloutu je tak unikátní, že by mohl fungovat na jakékoliv platformě. Některé věci, které jsme vymysleli, jako třeba VATS, se dají předělat na každou platformu, zvláště pak na iPhone," řekl Todd Howard webu Joystiq. "Snažíme se něco vymyslet, ale zatím se nám nepodařilo přijít na pořádný způsob, jak značku Fallout na této platformě podpořit. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby se nám to jednoho dne podařilo. Máme už spoustu verzí Falloutu na iPhone, ale zatím s žádnou jsme nebyli úplně spokojení."

Todd Howard už počátkem roku na newyorském Comic Conu prozradil, že Bethesda pracuje na hře, která by měla běžet na známém zařízení od firmy Apple. Neřekl ovšem která to je a jak se zdá, záhada je prolomena. Teď už jde jen o to, zda se společnosti podaří prolomit také koncept, s jakým půjde Fallouta na iPhone hrát.

Read this next