If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Předčasně vyzrazeny čtyři nové hry od Take 2 pro E3 2021

Odbočka Borderlands, tahovka Marvelu od Firaxis nebo to od Hangar 13.

Bylo by to asi bráno jen jako náhodný výkřik na Redditu, kdyby se za to nepostavil známý insiderský redaktor Jason Schreier z Bloombergu.

Přední vydavatel Take 2 (2K Games) má v příštích týdnech oznámit hned několik her, které byly vyzrazeny v předstihu.

Nejprve to je odbočka série Borderlands, která se asi bude jmenovat Wonderlands (nebo Tiny Tina's Wonderlands, jak si ostatně Gearbox už zaregistroval) a hlavní postavou má být Tiny Tina. Venku by to mělo být nejpozději do dubna 2022 a nabídnout klasickou hratelnost jako v Borderlands, s hrdiny různých tříd (pracovní název projektu Codename Daffodil).

Velice zajímavě zní druhá odhalená hra s pracovním názvem CODA od studia Firaxis Games. Půjde opět o tahovku čerpající z licence od Marvelu, popsaná jako že XCOM potkává hrdiny od Marvelu. Navíc o dabing se mají postarat nějací slavní herci a ze všeho byl nedávno nadšen CEO Strauss Zelnick, který slíbil oznámení letos.

Co nikoho nepřekvapí, je další ročník oblíbené košíkové NBA 2K22, přičemž na obalu nebo možná na Legend edici má být německý basketbalista Dirk Nowitzki.

No a posledním počinem je jakási Codename Volt, kombinace Saints Row s mýtem Cthulhu. Zatím prý ve velmi rané fázi vývoje (soudě také dle traileru) a s logem podobným Falloutu. Má se za to, že vzniká ve studiu Hangar 13 (autoři Mafia 3 a Mafia 1 remake), kteří dříve nabírali na sci-fi akci s otevřeným světem a nadpřirozenými prvky.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments