Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Předvedení Sniper Ghost Warrior Contracts 2 i přesný termín

Odstřelovačem na Blízkém východě.

Hodně se toho napsalo o tom, kterak se polští CI Games poučili z minulých dílů, aby nové pokračování bylo lepší a propracovanější.

Po dohadech o dějišti hry už je teď jasné, že Sniper: Ghost Warrior - Contracts 2 je zasazen na Blízký východ. Prozkoumávat tam budete pětici rozlehlých a pestrých map na horké hranici mezi Libanonem a Sýrií.

Tady je dnes zveřejněný debutový sestřih, který není pro slabé povahy, protože se (jak jinak) soustředí na kulky prolétávající mozky nepřátel a zpomalená jatka na vylepšeném enginu s hezčí grafikou:

Watch on YouTube

Vedle toho jsme se dozvěděli, že tato odstřelovací first-person akce má pevné datum vydání stanoveno na 4. června 2021.

Své protivníky budete likvidovat jak na extrémní vzdálenost (až kilometr), tak při boji na blízko. Budete muset takticky uvažovat a aplikovat kradmý postup, abyste překonali nemálo výzev singleplayerové kampaně. Hrdina jménem Raven se pokusí o zdánlivě nemožný úkol a to zničení syndikátu kriminálníků.

Do každého z dvaceti nových kontraktu se budete moci zpětně vrátit a zkusit tam odlišný postup k splnění všech cílů nebo nalezení všech odměn. Vedle toho tu budou ještě nějaké vedlejší mise, vše za pomoci autentických zbraní a bohaté výbavy.

Read this next