Skip to main content

Přes víkend si můžete zahrát SW: The Old Republic zdarma

Pouze nové registrace.

Pokud byste si chtěli vyzkoušet, jaké je Star Wars: The Old Republic, budete mít možnost tento víkend. Konkrétně už od čtvrtečního rána až do pondělka se totiž bude konat akce Weekend Pass Free Trial.

"Tato časově omezená nabídka poskytne všem hráčům, kteří ještě nemají účet pro Star Wars: The Old Republic, šanci vyzkoušet si tuto revoluční příběhovou MMO od EA, BioWare a LucasArts po dobu až čtyř dnů zdarma, bez nutnosti dokládat případný budoucí způsob platby," píše se v tiskové zprávě od EA.

"Účastníci víkendového zkušebního období se budou moci vydat na úvodní dobrodružství každé z osmi herních tříd a prozkoumat svět jejich původu i hlavní svět jejich frakce. Hráči s víkendovou vstupenkou získají také možnost utkat se s dalšími hráči v PvP Warzones nebo spojit síly s přáteli a zahrát si dva z úvodních flashpointů jejich frakce - The Esseles a The Black Talon."

Program funguje výhradně pro nově založené účty. Ten si musíte založit 15. března, kdy akce začíná. Na stránkách Weekend Pass se objeví Play Now a to můžete použít k založení nového účtu.

Tento víkend zdarma má samozřejmě i určitá omezení. Vaše herní postava nemůže překročit 15. úroveň zkušeností a pohybovat se můžete pouze ve startovních lokacích, v hlavních městech, na flotilách, ve všech Warzonách a také v prvním Flashpointu. Také nemůžete obchodovat s dalšími hráči.

Weekend Pass začíná ve čtvrtek 15. března v 6 hodin ráno a končí v pondělí 19. března v 8 hodin ráno. Více informací najdete na této adrese.

Star Wars The Old Republic - novinky do budoucna

Read this next