If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Příští Assassins Creed se nebude jmenovat Ragnarok

Nevěřit všem výmyslům ani obrázkům.

Údajné úniky se zaručenými detaily o Assassins Creed Ragnarok jsme před pár dny začali ignorovat poté, co si někdo navymýšlel, že se hra bude odehrávat v městech po celém světě. To už byla příliš silná káva, stejně jako přesné datum vydání (prý konec září 2020) i odhalení. A zdá se, že jsme udělali dobře...

Většina z těchto spekulací pochází z diskusních fór 4Chan, které coby zdroj nemají valnou pověst a je zcela standardní, že je vše tam napsané pouhým fantazírováním.

Senior analytik Niko Partners, Daniel "ZhugeEX" Ahmad, totiž varoval, že by nikdo neměl věřit těm reportovaným drobkům z minulého týdne.

Jako podvrh označil jak ty údajné screenshoty produktové stránky se sběratelkou z Amazonu, tak tento obrázek, který ve skutečností čerpá z tržiště Unreal Engine 4:

Ahmad navíc varoval, že hra nejspíš bude mít úplně jiný název, až ji UbiSoft jednoho dne oficiálně oznámí:

"Všechny ty nové úniky o příštím Assassins Creed jsou nejsprávné. Ani se nebude jmenovat Ragnarok. Jistě, některé podrobnosti sedí, jako že ve hře bude vylepšený soubojový systém. Ale celkově nejsou vůbec přesné ani důvěryhodné".

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments