Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Příští Assassins Creed se nebude jmenovat Ragnarok

Nevěřit všem výmyslům ani obrázkům.

Údajné úniky se zaručenými detaily o Assassins Creed Ragnarok jsme před pár dny začali ignorovat poté, co si někdo navymýšlel, že se hra bude odehrávat v městech po celém světě. To už byla příliš silná káva, stejně jako přesné datum vydání (prý konec září 2020) i odhalení. A zdá se, že jsme udělali dobře...

Většina z těchto spekulací pochází z diskusních fór 4Chan, které coby zdroj nemají valnou pověst a je zcela standardní, že je vše tam napsané pouhým fantazírováním.

Senior analytik Niko Partners, Daniel "ZhugeEX" Ahmad, totiž varoval, že by nikdo neměl věřit těm reportovaným drobkům z minulého týdne.

Jako podvrh označil jak ty údajné screenshoty produktové stránky se sběratelkou z Amazonu, tak tento obrázek, který ve skutečností čerpá z tržiště Unreal Engine 4:

Ahmad navíc varoval, že hra nejspíš bude mít úplně jiný název, až ji UbiSoft jednoho dne oficiálně oznámí:

"Všechny ty nové úniky o příštím Assassins Creed jsou nejsprávné. Ani se nebude jmenovat Ragnarok. Jistě, některé podrobnosti sedí, jako že ve hře bude vylepšený soubojový systém. Ale celkově nejsou vůbec přesné ani důvěryhodné".

Read this next