Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Přiblížené Wild Hearts od EA si vyšlápne na Monster Hunter i Horizon

Dechberoucí trailer, obrázky, info a brzké datum.

Po hodně dlouhé době titul od EA, který vypadá velmi zajímavě, ačkoli není od jejich interních studií, nýbrž "musí" pocházet od externího partnera Koei Tecmo a japonského studia za Dynasty Warriors.

Po čtyřletém vývoji bylo dnes oficiálně představeno Wild Hearts. A co víc, vyjde nečekaně velmi brzy a to už 17. února 2023. Pro PC (Steam, Origin i EGS), PS5 a Xbox Series, ale také pro PS4 i Xbox One.

Tato lovecká hra si bude chtít ukousnout kus z koláče, kterým se dosud krmí veleúspěšný Monster Hunter, ale zároveň chce apelovat i na fanoušky Horizon od Sony - viz atraktivní design nepřátel či umělecké zpracování prostředí, které zase nemá daleko k Ghost of Tsushima. A k tomu přidejte výrobu vlastních předmětů z různých materiálů, ale jinou než ve Fortnite a s možností mít velké struktury.

"Osvojte si pradávnou technologii Karakuri, abyste sundali obří potvory. Wild Hearts bude unikátním zvratem v loveckém žánru, kde se díky flexibilní a kreativní technologii můžete postavit obávaným monstrům, které obdařila ohromnou silou sama příroda. Vydejte se na jejich lov sami nebo s přáteli v co-opu až pro tři hráče," praví popisek.

Nebude to ovšem tradiční otevřený svět, nýbrž systém separátních zón, ačkoli mají být rozsáhlé a připraveny k aktivnímu prozkoumání. Toto řešení se dle tvůrců hodí pro daný žánr více než otevřený svět.

Nová značka má být něčím jako Toukiden a odehrávat se v regionu feudálního Japonska s názvem Azuma. Ten má být klíčovým prvkem hry a poskytnout báječnou atmosféru i díky nepřímému nasvícení nebo hustým umístěním objektů a polí.

První oficiální obrázky níže, zatímco záběry z hraní uvidíme 5. října.

Read this next