If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Příští týden má na Xbox Game Pass dorazit Battlefield 2042

A jeden nečekaný přírůstek už teď.

Hra, která tento měsíc měla v jednu chvíli méně než tisíc hráčů, dostane pořádný doping a konečně by ji to mohlo trochu popularizovat.

Battlefield 2042 má být údajně přidán na základní verzi předplatného Xbox Game Pass už v nadcházejícím týdnu, zhruba okolo 5. května 2022.

Tvrdí to osvědčený insider, který má na Twitteru účet Idlo Sloth. Odvolává se mimojiné na štítek Game Pass na polském oficiálním obchodu Microsoftu s hrami pro Xbox.

První várka přídavného obsahu do BF2042 nedorazí dříve než v létě, nicméně některé chybějící vlastnosti hry už v ní nyní jsou - například vylepšená tabulka s výsledky, hlasový chat a jiné věci.

Tato multiplayerová střílečka jinak byla před pár dny ve slevě za pouhých pár australských dolarů, čili asi 100 korun. Tolik k její hodnotě.

Souběžně s BF2042 má na Game Pass přibýt také FIFA 22, která bude od května v plné verzi i na PlayStation Plus.

Zatímco přidání fotbalu od EA tolik nepřekvapí, když loni v té samé době na službě byla FIFA 21, tak u basketu od Take 2 to je jiné.

Bez předešlého avíza totiž na Xbox Game Pass přibylo oceňované NBA 2K22 - přesně v době, kdy ve skutečném basketu začínají playoff, i kdy ve hře startuje Zero Gravity, šestá sezóna do MyTeam mód.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Battlefield 2042

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

NBA 2K22

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments