If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Proč nebude v konzolovém Gotham Knights 60fps?

+ plán s přidáním dalšího režimu.

Vzhledem k využití starší generace Unreal Engine se tak nějak počítalo s tím, že by na současné generaci konzolí mohl jet v 60 snímcích za vteřinu.

Jenže nakonec tomu tak nebude, což řadu lidí jistě zklame. Tvůrci se proto museli pustit do vysvětlování...

"Víme, že si kladete otázku, jak to bude s Gotham Knights a Performance módem, ale ten tady nebude. Důvodem jsou vlastnosti, na které jsme se zaměřili prioritně, jako je plnohodnotný co-op ve vysoce detailním otevřeném světě".

Prý to není tak snadné, jak si někdo může myslet, že by se třeba jen snížilo rozlišení pro dosažení kýžených 60fps na PlayStation 5 a Xbox Series X.

Tím pádem tedy v příští týden vycházející hitovce není možnost přepnout režimy z Quality na Performance a na všech konzolích hra jede jen v 30fps.

Co je naopak pozitivem, je slib autorů přidat do hry další režim. Jmenuje se Heroic Assault a objeví se pro každého zdarma od 29. listopadu 2022 coby aktualizace.

Bude to mód separátní od hlavní kampaně a podporuje až čtyři hráče v kooperaci. Půjde v něm o jakési arény, kde plníte určité úkoly a likvidujete vlny nepřátel v každém z pater, přičemž celkově jich má být třicet.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Gotham Knights

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments