Skip to main content

Vstupenka do Guild Wars 2 o den dříve

Zaplaťte dopředu a pak se vám to odečte z ceny.

Internetový obchod Xzone zahájil prodej předobjednávkových kódů pro onlinovky Guild Wars 2. Funguje to podobně jako vloni u Star Wars: The Old Republic, akorát že zde musíte zaplatit dopředu mnohem vyšší částku (než 149 Kč) a dostanete za to méně výhod.

Tento předobjednávkový balíček za 499 Kč vám zajistí vstup do hry o pouhý jeden den dříve před oficiálním spuštěním hry (zatím nebylo stanoveno, ale odhaduje se letošní květen nebo červen), a také že se na vás dostane s plnou verzí, která může být nedostatková.

Když pak obdržíte krabici se standardní verzí Guild Wars 2 na den premiéry, doplatíte rozdíl mezi preorder packem a běžnou cenou, tj. zbylých zhruba pět set korun plus případné poštovné. Domácí distributor Comgad varuje, že prodej bude velmi kusově omezen a ať si pohlídáte datum a čas zahájení prodeje.

Existuje též dražší sběratelská předobjednávková edice, která vedle uvedeného výše obsahuje ještě detailní, ručně malovanou 25centimetrovou soška zvířecího válečníka Rythlocka Brimstona, 5 obrázků s motivem Guild Wars 2 od světoznámých malířů, 112stránkovou knihu v pevné vazbě s názvem Making of Guild Wars 2, CD s Best of Guild Wars 2 Soundtrack od renomovaného skladatale Jeremyho Soula a pět předmětů do hry, mezi kterými nebude chybět Mistfire Wolf a miniaturní Rytlock.

Nicméně této sběratelky je na trhu tak málo kusů, že ji ani Xzone nezařadil do předprodeje: "Byla nejdříve nabídnuta emailem zákazníkům, kteří si již dříve předobjednali běžnou edici. Je to maximálně fér pro ty, kteří mají třeba už déle jak rok objednáno. Pokud nějaký kus zbude, půjde do volného prodeje ve čtvrtek," napsal obchod na Twitteru.

Read this next