Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prodloužené předvedení vlastností Directors Cut do Death Stranding

Přímo od Hideo Kojimy.

Legendární japonský designér měl před pár dny 58. narozeniny, k nimž si osobně sestříhal nový prodloužený trailer. Jeho kamarád, moderátor Geoff Keighley mu zase popřál tím, že ho zařadil prominentně až na úplný závěr vysílání z Gamescomu, aby hru řádně zviditelnil.

Koncem září vycházející Directors Cut PS5 re-edice Death Stranding byla přiblížena v devíti minutách o mnoha nových vychytávkách.

Šlo třeba o nový jetpack, s nímž se můžete bezpečně snést z velké výšky, nebo katapult či parťáka-pomocníka (buddy-bot umožňující nést více nákladu).

Tato verze hry bude mít dále nové akčně orientované mise, opakovatelné bitky s bossy, Firing Range pro trénink, nové hudební skladby, novou zbraň Maser Gun pro omráčení nepřátel či nový online systém hodnocení. Do Death Stranding také přibyly skákací rampy, díky nimž může Sam provést ve vzduchu různé triky (to platí i pro závodní režim ala Mario Kart).

Všimněte si jinak, že v traileru jsou Monster Energy drinky nahrazeny generickou značkou, asi kvůli partnerství vysílání z Gamescomu s Red Bullem?

Watch on YouTube

Read this next