If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jako na Islandu v 8 minutách Death Stranding

I se dvěma ženami.

Jak už to tak u Kojimy bývá, další video z jeho ambiciozního Death Stranding (Alza.cz) opět vyvolalo více otázek než odpovědí.

Během osmi minut lze spatřit putování po nehostinné, depresivně krásné krajině, která nemá daleko k Islandu. Brodění se přes divoké potoky, pod vodopádem, lezení na skalnaté kopce bez jediného stromu, chození přes most nad propastí, mezi zbytky nějaké civilizace, to vše s dost neforemným baťohem na zádech a s do krve odřenými chodidly či s urvaným nehtem.

Kojima upřesnil, že šlo o záběry přímo z hraní této PS4 exkluzivity, pořízené na PS4 Pro. Pak se na scéně objevila Léa Seydoux jako spojenkyně pózující s deštníkem, a v úplném závěru ještě krátce Lindsay Wagner.

Cover image for YouTube videoDeath Stranding - E3 2018 4K Trailer | PS4

Nějakého vysvětlení, co je všechno zač a proč se to děje, se asi dočkáme až později. Jisté je, že hrdina Sam Bridges (Norman Reedus jako živý) si občas pomáhá tím již dříve odhaleným zařízením s vrtulkou v ruce, které detekuje jakési přízraky okolo něj, které nejsou normálně vidět. Budou zjevně dost nebezpeční, protože mohou zaútočit i z bláta na zemi, což znamená konečnou.

Kdo by čekal, že snad na E3 dostaneme datum vydání Death Stranding, byl by naivní a bláhový, tohle vše je ještě hodně daleko.

V dalším pokusu o dešifrování, o co přesně půjde (krom prozkoumávání a cestě pro záchranu rozpolčeného světa, jak praví popisek), by zapálené komunitě mohlo pomoci 36 oficiálních screenshotů od Sony, která hru odvážně nazývá "žánr definujícím kouskem":

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Death Stranding

PS4, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments