If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Studio Hideo Kojimy poprvé v životě navštívili šéfové Microsoftu

Zvěčnili se.

Udělali si výlet do Japonska, kam se dříve bylo složité dostat kvůli koronavirovým opatřením, a rozhodli se vytvořit kolem toho pořádné haló.

Čelní představitelé herní divize Microsoftu, jako Aaron Greenberg za marketing, zavítali vůbec poprvé na oficiální návštěvu studia Kojima Productions.

Setkání zvěčnili na sadě fotek a dokonce i v krátkém videu s příchodem za panem designérem do toho nového futuristického studia, které dost možná loni pomohly zaplatit peníze právě od Microsoftu (?).

Jak se na Kojimu oblečeného do černozelené xboxové mikiny dívá lidem ze Sony, kteří de facto zafinancovali trhnutí se z Konami a jeho první samostatný projekt Death Stranding nejprve exkluzivně pro PlayStation, není známo.

Vše se děje osm měsíců po oznámení partnerství Kojimy s Xboxem ohledně nějaké exkluzivní cloudové hry. Vedle toho se ovšem chystá i Death Stranding 2.

Na setkání do Tokia prý přijeli programátoři, lidé starající se v MS o cloud i produkťáci, aby společně vykopli úžasnou cestu, kterou mají před sebou.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Death Stranding

PS4, PC

Death Stranding 2

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments