If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Projížďka tří tratí z Forza Horizon 3

Včetně časosběrné podívané.

Tento týden představené X1/PC závody Forza Horizon 3 (E3 trailer/obrázky, odkryta mapa) dovolily na veletrhu vyzkoušet trojici tratí z této hry, která nejvíce působí jako mix Motorstorm a The Crew. Mrkněte se na ně v dalších záběrech, tentokrát už bez rušivého komentáře:

Nejprve člověk prohnal nové žihadlo Lamborghini po údolí Yarra Valley u přehrady a deštným pralesem, kde nechybí pro Austrálii typické brody, které auto zpomalí. Vegetace podél trati je hodně hustá (to bude ráj pro technické rozbory) a občas jste svědky krásného výhledu na okolní kopce.

Následující offroad závody vedou jeskyněmi a po prašné úzké cestě, která zavede až ke Dvanácti Apoštolům na jižním oceánem ošlehané písečné pobřeží pod útesy. Tahle trať nazvaná Surf's Up se jistě stane poznávacím znamením hry, z níž při přípravě na hlavní soutěž uvidíte úžasná časosběrná videa z různých prostředí kontinentu (výše od 3:24) a když k nim hraje elektronická klasika Future Sound of London - Papua New Guinea, je to extáze.

V závěru pak přijde řada na motokáru a celou dobu před vámi letí helikoptéra se zavěšeným džípem, který to často naboří do okolních stromů nebo baráčků, případně srazí zátarasy podél offroadové trati. Za předvedené kousky budete dostávat bodové bonusy. Forza Horizon 3 vyjde koncem září s podporou cross-play a Xbox Play Anywhere (Alza.cz)

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments