Skip to main content

První obrázky z Off the Grid, Battle Royale F2P střílečky od Neilla Blomkampa

Příběhovka se 150 hráči.

Německé studio Gunzilla Games na PlayStation Store publikovalo patrně první screenshoty z Off the Grid, vypadající podobně jako Battlefield či Call of Duty.

Tato údajně AAA third-person střílečka na bázi Free-2-Play byla představena v květnu teaser trailerem (níže) a je zajímavá nejen složením autorů.

Cpby vizionář se na ní podílí režisér Neill Blomkamp (District 9), vedle veterána sérií Far Cry a Assassins Creed (ex-UbiSoft) či spisovatele Richarda K. Morgana (Crysis, Altered Carbon).

Odehrává se na tropickém ostrově v dystopické, cyberpunkové budoucnosti vykreslené na Unreal Engine 5. Vydání se počítalo na konec 2023 pro PC, PS5 a Xbox Series.

Bojuje tu 150 hráčů v reálném čase v Battle Royale 2.0 stylu v PvP skirmishi i v PvE příběhových misích na té samé mapě. Vše má být hodně založeno na vyprávění, které ovlivní vaše výkony, hluboký vývoj postav a neustále se proměňující svět nečekanými způsoby. Inovativní přístup má zajistit vysokou znovuhratelnost, aby bylo neustále něco nového k objevování.

Read this next