If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První pohled na tropickou mapu PUBG

+ poděkování k výročí.

V době, kdy analytici začínají věštit, že tržby z Battle Royale kopírky Fortnite od Epicu mohly předstihnout ty z PlayerUnknown's Battlegrounds (Alza.cz), na nějž se pomalu začíná trochu zapomínat, do něj byl odhalen zásadní nový obsah.

Jde o v pořadí třetí mapu, která je z prostředí tropů, s palmami a primitivními příbytky. Tedy něco obdobného, jako ve Far Cry 3 či v datadisku Apex pro Arma 3.

Podle prvních ukázek však nečekejte zdaleka tak propracovanou vegetaci a krajinu - buď kvůli zatím rozpracované verzi (mapa má být vydána nejpozději v červnu) nebo prostému faktu, že by to prostě v onlinovce s tolika hráči naráz nebylo možné zvládnout.

Tvůrci PUBG, Brendan Greene a CH Kim, také na GDC zveřejnili děkovné video k prvním narozeninám tohoto bestselleru s téměř třiceti milionů hráčů. Ohlížejí se za jejich garážovými začátky či jak hrozně působila první alfa:

Zde ještě náhled na tu novou mapu, která má jen čtvrtinovou velikost (4x4 km) těch dvou dosavadních, takže to bude mnohem intenzivnější a rychlejší Battle Royale zážitek, s kratšími zápasy a větší hustotou hráčů.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments