Skip to main content

První video z hraní MotoGP 21

+ detailní popisek od distributora.

Debutové souvislé záběry přímo z hraní chystaného nového ročníku motorek od Milestone jsou tady.

Zamrzí snad jen to, že v těch dvou minutách nenajdete jedno z lákadel MotoGP 21 a to manuální zvednutí motorky po havárii, o čemž jsme psali v oznámení.

Watch on YouTube

Před plánovaným vydáním už 22. dubna 2021 ještě není od věci přihodit oficiální popisek od domácího distributora, kterým je Comgad:

"Hra MotoGP 21, která obsahuje oficiální sezónu 2021 a využije výkon konzolí nové generace, je připravena zařadit vyšší rychlostní stupeň a vyrazit na závody, kde předvede bezprecedentní zážitek. Zcela nový, progresivní a strategický režim manažerské kariéry, ta nejchytřejší a nejpokročilejší neurální umělá inteligence a vylepšení realistické hratelnosti obohatí atmosférickou simulaci a vylepší hráčský zážitek. Letos bude MotoGP působit skutečněji než kdy dřív!

Nová verze manažerské kariéry umožňuje hráčům ponořit se do manažerského zážitku, a to díky několika novým funkcím, které budou dostupné na trati i mimo ni. Sestavit ten nejlepší tým a upravit si motocykl je klíčem k úspěchu. Pokud chcete být nejrychlejší na trati, je to nyní jen a jen na vás!

Personální manažer vede tým, pomáhá závodníkům hledat nové prestižní kontrakty od těch nejlepších týmů na šampionátu. Po boku mu stojí hlavní technik, který usiluje o zvýšení počtu výzkumných bodů, jež budete získávat každý týden nebo během volného tréninku. A v neposlední řadě je tu datový analytik, který má za úkol najít dokonalé vyvážení všech vývojových oblastí, aby byl celý tým efektivní a dynamický. Tyto prvky byly přidány proto, aby vytvořily ten nejhlubší a nejkompletnější kariérní zážitek všech dob. A co takhle začít úplně od píky v juniorském týmu?

Inu, cesta bude složitější, ale zároveň i osobnější. Začnete od manažera týmu, který bude hledat nové sponzory a závodníky, a postupně se propracujete až k technickému řediteli, který se stará o oddělení výzkumu a vývoje pro juniorské motorky. Samozřejmě nesmíte zapomenout najmout si závodníka - nadanou mladou hvězdu, která dovede tým na vrchol žebříčku.

V obou případech hraje hlavní roli motocykl a ve hře MotoGP™ 21 provedou možnosti úprav další krok vstříc realitě. Zadejte členům svého týmu libovolné odvětví vývoje a investujte výzkumné body do vylepšení výkonu motoru, aerodynamiky, rámu a těch nejdůležitějších elektronických vlastností, jako je kontrola trakce, brzdy, systému anti-wheelie a mapování výkonu. V neposlední řadě je důležitý i vzhled motocyklů, a právě proto MotoGP™ opět nabízí editor rozdělený na pět hlavních kategorií: helma, barvy, nástřik, nálepky a závodní číslo.

Slíbili jsme reálnější zážitek než kdykoliv dřív a manažerská kariéra je pouze jedním z letošních vylepšení. Hratelnost se rovněž může pochlubit několika novými ikonickými funkcemi: cílem je vytvořit elektrizující, strategickou a adrenalinem nabitou závodní simulaci, jakou hráči dosud ještě nehráli.

Sekvence návratu na motorku. Jakmile spadnete, už se automaticky neobjevíte na nahoře, ale budete muset co nejrychleji vstát za pomoci vlastních sil. Tak si dávejte dobrý pozor na ostré zatáčky!

Teplota brzd. Jízda není jen otázkou rychlosti, ale také strategie. Kontrola teploty brzd je klíčem k tomu, abyste měli situaci neustále pod kontrolou. Když budou příliš zahřáté nebo příliš studené, hrozí snížení jejich efektivity.

Trestný průjezd rozšířenou zatáčkou. Do videoherní značky MotoGP™ konečně přichází tato funkce, takže postihy nyní mohou být konkrétnější.

Nový systém závěsu motorky. Úroveň realismu je opět o něco vyšší. Tato funkce je určená všem milovníkům simulace motorek!

Jelikož rok 2021 je rokem nové generace konzolí, hra MotoGP 21 je rovněž připravena představit pár nevšedních novinek. Hráči, kteří budou hrát na PlayStation 5 a Xbox Series X, si užijí dynamické rozlišení až ve 4K a také 60 FPS. Celková kvalita je výrazně vyšší a vylepšené nasvícení vytváří svět, který vzbuzuje realistický vzhled lokalit. Načítání je rychlejší a ti, kteří nemohou žít bez napínavé konkurence, si nyní mohou užít online závody až pro 22 jezdců. A stejně jako jízdu po jednom kole v cílové rovince si hráči na PlayStation Players užijí úžasné funkce PS5 DualSense™, a to včetně haptického feedbacku a adaptivních spouští.

Posledním bonbonkem je nová úroveň ANNA. Naše revoluční umělá inteligence založená na strojovém učení se vrací s dalšími vylepšeními, abyste mohli závodit proti rychlejším, chytřejším a přesnějším soupeřům než kdy dřív. Offline zážitek proto bude rovnocenný se skutečným závodem.

A to je jen začátek! MotoGP 21 bude v následujících měsících ještě větší a lepší díky novému obsahu, který do hry přibude v rámci aktualizací. Den vydání je jen začátkem závodu!

Hra vyjde 22. dubna 2021 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PC, Steam a Epic Games Store."

Read this next