If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Red Dead Redemption 3 a Hogwarts Legacy 2 údajně na cestě

Dvě spekulace.

Na úvod nutno varovat, že to není něco zaručeného, pod co by se podepsal někdo známý z herní branže, komu by šlo aspoň trochu "věřit".

Vše pochází od insidera s přezdívkou @MyTimeToShineH na Twitteru, který se spíš specializuje na filmy či komiksová univerza od DC a Marvelu, zatímco na herní scéně svůj otisk ještě ničím významným nezanechal, tzn. nemá žádnou historii potvrzených úniků, což vše trochu shazuje.

Dotyčný měl tedy údajně zaslechnout, že v Rockstaru se začíná chystat Red Dead Redemption 3 - tedy další pokračování série z Divokého západu, které se prodaly vyšší desítky miliony kusů.

Může to být teoreticky pravda, pokud se tvorba Grand Theft Auto 6 přesunula do další fáze, tak studio se musí snažit najít práci pro část svého osazenstva, které nadále na produkci GTA6 již nepotřebuje.

Problém s tím vším je, že i když by se RDR3 skutečně začalo tvořit, tak potrvá pět až šest let, než by bylo hotovo, takže si ho nezahrajeme dříve než někdy ve 2030.

Ten samý člověk pak vyrukoval ještě se šeptandou, že v přípravě má být Hogwarts Legacy 2, opět nic extra objevného či překvapivého, když letošní únorová hra byla bestsellerem, jedním z nejlepších za tento rok. Další detaily k tomu ovšem nepustil ven.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments