If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Redfall se bude hrát jako mix Left 4 Dead a Dishonored

Nové info o náplni hry.

V návaznosti na víkendový první sestřih z hraní se objevily dodatečné informace o náplni Redfall, nového titulu od Arkane pro Microsoft a xboxové konzolové exkluzivity pro začátek 2023.

Klíčové je, že to nebude pouze onlinovka, nýbrž můžete ho volitelně hrát i osamoceně, jako klasický zážitek od tohoto studia (Dishonored, Prey) a bez botů. Pro postup využijete i kradmý postup, abyste se vyhnuli konfliktům.

Samozřejmě zábavnější to bude s kamarády v mulťáku, s hladkým vstupem do co-opu ve čtyřech. Ten, kdo bude hru hostovat, jeho postup má být perzistentní, zatímco lidí, kteří se k němu připojí, nikoliv. Nicméně pokud se přihlásíte do hry s přítelem, dosažená úroveň postavy i její zbraně vám zůstanou.

Celá skupinka čtyř lidí může zvolit tu samou postavu, ale nepůjde je změnit někdy později po startu hry. Redfall jinak bude rozdělen na dvě oblasti: město a venkov, kde jsou farmy, majáky a kostely.

Každá ze čtyř tříd postav má mít tři unikátní hlavní síly. Zbraně budou levelované, přičemž rozdílné schopnosti a rysy budou ovliňovat hratelnost. Sebrané náboje mají být vybalancované.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Redfall

Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments