If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rockstar přiznal, že na Red Dead Online nemá čas kvůli GTA6

Podpora hry pomalu končí.

Je to pár dnů, co nespokojení fanoušci hry avizovali záměr uspořádat pohřeb Red Dead Online a to příští středu 13. července.

Možná i proto Rockstar přistoupil k nevšednímu přiznání, že Red Dead Online už pro něj nemá prioritu, aby všichni věděli, na čem jsou.

V dnešním příspěvku na homepage poděkoval komunitě za podporu a odhodlanost. Avšak potvrdil, že mění způsob, jak bude tuto hru dále podporovat.

"Během posledních let jsme přesunuli vývojové zdroje na příští díl Grand Theft Auto, protože rozumíme více než kdykoli jindy, že musíme překonat vysoká očekávání hráčů, aby bylo pokračování co nejlepší. Z toho důvodu měníme naši podporu Red Dead Online".

Rockstar připomněl, že do hry toho v minulosti už hodně přidal, včetně specialistů, příběhových kooperativních misí, Showdown módů a dalších věcí.

Do budoucna však plánuje už jen sezónní speciální události a vylepšení zážitku. Vše má stavět hlavně na rozšíření stávajících režimů a přidání nových Telegram misí (později letos). Důležité je, aby fanoušci nečekali žádný velký tématický obsah jako minulé roky. Spíš to prý bude o drobnostech a zvýraznění výsledků komunity.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Red Dead Online

Video Game

Red Dead Redemption 2

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments