If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ronaldo může zvýšit prodeje FIFA 18 o 10 procent

+ videosrovnání s FIFA 17, konec exkluzivity Legends.

Včerejší zásadní oznámení FIFA 18 samozřejmě vyvolalo spoustu konsekvencí.

Společnost SuperData zabývající se průzkumem trhu tvrdí, že přítomnost Cristiana Ronalda na obalu může zvýšit prodeje hry o nějakých 10 procent. Záleží prý vždy na známosti a popularitě daného sportovce, což je v tomto případě na maximální úrovni (nejen kvůli 262 milionům odběratelům na sociálních sítích). Před lety byl tváří série Messi.

Vzniklo už také rané videosrovnání mezi FIFA 17 a FIFA 18 (Alza.cz), detailně zkoumající pohyby a postoj Ronalda před rozehráním přímého kopu, známé přešlapovačky s míčem nebo zpracování obličeje. Vše pochopitelně jen na základě traileru, jediného zatím dostupného materiálu, nikoli hraní.

Majitelé Xbox One se zase mohou uklidnit, protože s přechodem marketingové spolupráce k PlayStationu jim výrobce hry nevezme exkluzivní bonusy, na které byli zvyklí z minulých ročníků. FIFA Ultimate Team Legends byly přejmenovány na Icons a budou nově existovat pro všechny tři verze hry - PC, PS4 i X1 (tedy nejen na platformě Sony, jak se vzhledem ke změně předpokládalo). Jedná se o speciální kartičky legendárních fotbalistů, které jim pomáhají v zápase.

Tagged With

Comments