If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rozdáváme kódy v hodnotě 400 Kč do Battlefield her

Do webových Heroes přibyl nový Capture the Flag mód.

Do déle běžící webové střílečky Battlefield Heroes (recenze), která v roce 2009 odstartovala fenomén Free2Play a v jejíž komiksové grafice na PC hrají miliony lidí, tento týden přibyl nový mód Capture the Flag. Čili klasický režim o ukradení cizí vlajky a jejím bezpečném donesení do vlastní základny, který klade ještě větší důraz na týmovou souhru (viz nový trailer a obrázky níže).

Eurogamer ve spolupráci s EA Czech při této příležitosti rozdává kódy Battlefunds, virtuální měnu do této hry. Každý z těchto kódů vám dá 2800 BF v hodnotě 15 EUR neboli více než 400 Kč, které jen tak na ulici ležet nenajdete.

Za ně můžete pro hraní Battlefield Heroes nebo i letošního Battlefield Play4Free (recenze) nakoupit placený bonusový obsah, jako jsou účinnější zbraně, rychlejší postup na vyšší úroveň vašeho hrdiny nebo si vytvořit postavu s vlastním oblečením/vybavením.

Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché: stačí mít uživatelský účet na Eurogameru a být mezi 50 nejrychlejšími čtenáři, kteří tento dopředu avizovaný dárek zdarma získají kliknutím zde.

Obdržený kód pak musíte do konce listopadu "redeem" (aplikovat) na stránkách Battlefield Heroes či Battlefield Play4Free v herním obchodě. Běžně se tam 3290 Battlefunds prodává za částku 20 EUR.

Nový trailer z CTF módu Battlefield Heroes

Za Eurogamer vám přejeme hodně fragů a zábavy i v novém CTF režimu Battlefield Heroes.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments