Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rozdáváme kódy v hodnotě 400 Kč do Battlefield her

Do webových Heroes přibyl nový Capture the Flag mód.

Do déle běžící webové střílečky Battlefield Heroes (recenze), která v roce 2009 odstartovala fenomén Free2Play a v jejíž komiksové grafice na PC hrají miliony lidí, tento týden přibyl nový mód Capture the Flag. Čili klasický režim o ukradení cizí vlajky a jejím bezpečném donesení do vlastní základny, který klade ještě větší důraz na týmovou souhru (viz nový trailer a obrázky níže).

Eurogamer ve spolupráci s EA Czech při této příležitosti rozdává kódy Battlefunds, virtuální měnu do této hry. Každý z těchto kódů vám dá 2800 BF v hodnotě 15 EUR neboli více než 400 Kč, které jen tak na ulici ležet nenajdete.

Za ně můžete pro hraní Battlefield Heroes nebo i letošního Battlefield Play4Free (recenze) nakoupit placený bonusový obsah, jako jsou účinnější zbraně, rychlejší postup na vyšší úroveň vašeho hrdiny nebo si vytvořit postavu s vlastním oblečením/vybavením.

Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché: stačí mít uživatelský účet na Eurogameru a být mezi 50 nejrychlejšími čtenáři, kteří tento dopředu avizovaný dárek zdarma získají kliknutím zde.

Obdržený kód pak musíte do konce listopadu "redeem" (aplikovat) na stránkách Battlefield Heroes či Battlefield Play4Free v herním obchodě. Běžně se tam 3290 Battlefunds prodává za částku 20 EUR.

Nový trailer z CTF módu Battlefield Heroes

Za Eurogamer vám přejeme hodně fragů a zábavy i v novém CTF režimu Battlefield Heroes.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Battlefield Heroes

PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments