If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rozjely se slevy Days of Play od Sony, poprvé s PS5 hrami

Co se v nich dá získat?

Jak bylo nastíněno začátkem měsíce, právě dnes spustila Sony svou další výprodejovou akci Days of Play.

"Poprvé i s PS5 hrami ve slevě, ale nechybí i kultovní klasiky od 249 korun," upozornil obchod Xzone, na němž jsou k mání, stejně jako jinde.

Co tedy lze krabicově získat od 26. května do 9. června?

Zejména PS5 exkluzivity Returnal (teprve z konce dubna) a Demons Souls remake (listopad 2020), které spadly o dvě až tři stovky na 1699 - 1799 Kč, protože předtím atakovaly hranici dvou tisíc korun.

Stále velmi populárního pavoučího muže ve Spider-Man Miles Morales, který je za 1199 Kč (namísto 1599 Kč), případně zlevněnou Ultimate edici včetně základní hry.

V případě The Last of Us 2 není avizovaná cena 799 Kč novinkou, protože přesně tolik hra stála už v únoru.

Chybu člověk neudělá s Ghost of Tsushima za 1199 Kč (dolů z 1499 Kč, navzdory téměř ročnímu stáří si může dovolit zůstat docela nahoře i díky ocenění Hra roku). Případně s God of War za 249 Kč, kdežto u Days Gone PS4 za 599 Kč je asi lepší sáhnout po aktuální PC konverzi.

Dětská plošinovka Sackboy: A Big Adventure se pořád drží dost vysoko 1499 Kč na obou PS4 a PS5 platformách a některé jiné hry patrně už máte z nedávného rozdávání zdarma přímo od Sony (Ratchet and Clank, Horizon Zero Dawn Complete Edition).

Pokud se divíte, kde je nějaké přecenění předplatného PlayStation Plus, tak na něj prý dojde od úterý 1. června.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments