If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

S Oddworld: Soulstorm se PS Plus pomalu stává Xbox Game Passem

+ přesný termín vydání, trailer.

Toto je zásadní věc, která by neměla být přehlédnuta. Ještě včera jsme tu citovali Jima Ryana, že uvádění nových her na předplacenou službu funguje.

Dosud se mělo za to, že Sony toto bude činit jen u nějakých okrajových či indie her, které by se samy o sobě tolik neujaly, jako Destruction AllStars, které po vyřazení z PS Plus na jaře bude nakonec stát jen 20 dolarů (namísto zamýšlených 70 dolarů).

Avšak v nočním vysílání State of Play oznámila, že hned od momentu premiéry bude na předplacené službě PlayStation Plus k dispozici dokonce i špičková nová plošinovka Oddworld: Soulstorm pro PS5, která by jinak určitě neměla problém uspět i na vlastní triko.

Cover image for YouTube videoOddworld: Soulstorm at State of Play | PS5, PS4

Oddworld Inhabitants současně s opět báječným sestřihem z hraní stanovili vydání na 6. dubna 2021.

Ten den tedy bude uživatelům PS Plus bez dalšího placení k dispozici PS5 verze (jen po duben, později už ne), a pak si toto dobrodružství Abeho můžete zakoupit i samostatně (natrvalo digitálně) pro PS4 a PC (Epic Games Store). Zvláštní motivace k přechodu na PS5, co říkáte?

Hra s 2.9D prostředím (pro větší rozsah a akci) bude podporovat PS5 DualSense ovladač tím, že pocítíte tlukot srdce postavy v určitých situacích.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Oddworld: Soulstorm

PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments