If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

SEGA o odkladu Alpha Protocol

Po týdnech spekulací přišlo zdůvodnění.

SEGA po týdnech spekulací konečně oficiálně komentovala situaci kolem Alpha Protocol. Potvrdila, že toto špionážní akční RPG od Obsidianu si nezahrajete koncem října, nýbrž až na jaře, čímž se potvrdily spekulace z obchodů a změny na produktové stránce. Blíže zatím nový termín specifikován nebyl.

"Alpha Protocol se pokouší uchopit žánr RPG novým způsobem a jsme rádi, že se vydavatel rozhodl posunout vydání, aby hra měla vyšší šanci stát se úspěšnou," diplomaticky pronesl šéf vývojářů Feargus Urquhart.

"Odklad na jaro zajistil, že hra vyjde v pro ní co nejlepším období a že se ji dostane pozornosti, jakou si takový AAA titul zaslouží," notuje mu výkonný ředitel evropské pobočky SEGY. Alpha Protocol díky tomu má být vyladěnější a lépe se poprat o své místo na slunci, z čehož podle autorů budou profitovat všichni.

Co tedy ve skutečnosti výrobce vedlo k posunu o tak dlouhou dobu, jako je půl roku, jsme se bohužel nedozvěděli. Takže na tom starším uniklém komentáři od Sony, že hra stojí za starou bélu, možná něco bude...

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Alpha Protocol

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments