If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sledujte demo Kingdom Come z Kolína

Jak lze řešit menší střet v lese?

Kdo doufal v nějaký extra nový obsah, ten bude patrně zklamán, ale těžko mohl několikaletý projekt s maximálně otevřeným vývojem a veřejnou betou něčím zásadním překvapit. Demo dovezené od Warhorse na Gamescom 2017 se musí vnímat především jako základní osvěta pro ty, kteří ještě o Kingdom Come (Alza.cz) nikdy nezaslechli, a že jich bude mezi předpokládanými 350 tisíci návštěvníky (viz dnešní foto níže) nejspíš docela dost...

Než deset minut záběrů od IGN se proto vyplatí pozorně poslouchat doprovodný komentář PR manažera Tobiho, který vám k malému lesnímu střetu (nazývaném skirmish) s asi pěticí nepřátel (všimněte si, že to záměrně nikdy nenazývá bitvou, aby nemátl publikum čekající druhé Total War) poví zákulisí.

Kupříkladu že nemusíte vyloženě zvítězit, vaši spolubojovníci mohou eventuálně prchnout a pak to ovlivní další vývoj příběhu. Nebo že se střetu nemusíte vůbec zúčastnit a jen to sledovat z dálky. Nebo že můžete vylézt na kopeček a otamtud začít s odstřelováním šípy. Nebo že na tenhle střet vůbec nemusí dojít, protože problém šlo řešit i diplomaticky a protivníci měli jednu noc na rozmyšlenou, než jste tam dorazili v plné polní. Záležet má skutečně jen na vás, jak se s tím vypořádáte, což pak ovlivní vaši reputaci a následný vývoj.

Comments