If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

SnowRunner se dočkal prvních modů pro PC

Modeři už začali vyrábět komunitní obsah.

SnowRunner získal nadšené recenze a skvělé přijetí ze strany hráčů a PC verze hry už je bohatší o přídavek modů. Oficiální partnerství s mod.io je v plném proudu a už teď si můžete stáhnout desítky modifikací od nadšených členů komunity, které vám rozšíří hru o nová vozidla, obtížnější a realističtější jízdu, systémové změny, šílené (a nečekané) výtvory - a spoustu dalšího.

Focus Home Interactive a Saber Interactive mají z dosavadní nabídky radost a těší se v budoucnu na další. V tomto novém videu se můžete podívat, jak mody rozeběhnout na vaší sestavě:

Mapy, mise a interiéry již brzo bude možné modifikovat: Modování se bude neustále rozrůstat. Bezplatné aktualizace dostupných nástrojů vyjdou v rámci první fáze aktualizace obsahu a umožní modifikovat mapy, mise a interiéry vozidel. Navíc budou v budoucnu vydávány a podporovány modifikace na konzole, takže si budou moct hráči vylepšit zážitek libovolným způsobem na všech platformách.

SnowRunner je prvotřídní simulátor terénních tahačů. K zakoupení je rovněž Season Pass, který slibuje celý rok aktualizací obsahu s novými vozidly, mapami, misemi a spoustou dalšího.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

Redakce

Contributor

Comments