If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spellforce 3 pro konzole má domácího distributora

Podrobnosti z tiskovky.

Dokonalá kombinace strategie v reálném čase a klasického zážitku RPG dorazí konečně i na konzole: SpellForce III Reforced vyjde na Xbox a PlayStation 7. prosince.

Ve hře SpellForce III Reforced se hráči ocitají v kůži hrdiny a generála najednou. Svolejte své společníky, plňte úkoly, získávejte zkušenosti a kořist, rozvíjejte sebe i své schopnosti, zatímco budete velet armádě, vybírat tu nejlepší taktiku, budovat velkolepou základnu a starat se o ekonomiku, abyste měli dostatek posil.

SpellForce III Reforced nabízí intuitivní integraci ovladače a na míru šité uživatelské rozhraní, abyste mohli hladce ovládat hybrid RTS/RPG s komplexními mechanismy, uvedl domácí distributor Comgad.

"Píše se rok 518. Koruna rozdrtila povstání odpadlých mágů, které vešlo do dějin jako magické války. Bylo to však Pyrrhovo vítězství: regiony zmítá anarchie, uprchlíci se toulají po celé zemi a hledají přístřeší a objevil se záhadný smrtící mor „Bloodburn", který se velmi rychle šíří. Vlastnosti:

Inovativní mix: Jedinečná, a přesto přirozená kombinace RTS a RPG

Upravená hra na konzole: Intuitivní integrace ovladače a na míru šité rozhraní, abyste mohli hladce ovládat mix strategie a RPX s komplexními mechanismy

Vytvářejte a upravujte: Vytvořte si vlastního hrdinu a vyberte si mezi různými stromy schopností

Budujte a bojujte: Dejte dohromady vlastní armádu a bojujte v epických masových bitvách.

Epický příběh: Ponořte se do bohatého světa. Odhalte tajemství stojící za aktuální situací v Nortanderu. Prozkoumejte Eo, komplexní svět plný zajímavých postav a srdceryvných příběhů.

Dělejte si nové přátele - Dejte dohromady družinu rozmanitých společníků, kteří budou nejen doplňovat vaše schopnosti zajímavým způsobem, ale také budou mít dopad na příběh. Spravujte jejich schopnosti a vybavení a zajistěte si vítězství na bojišti.

Vyberte si stranu: Rozšiřte řady jedné ze tří frakcí a velte jí - elfové, orkové a lidé. Připravte své jednotky a vybojujte bitvu všech bitev. Hrajte strategicky a využívejte ve svůj prospěch terén, formace jednotek, viditelnost, průzkum atd.

Prožijte epický příběh: Užijte si více než 30hodinovou kampaň s kompletním dabingem sami nebo s přáteli v kooperativním režimu kampaně. Čelte protivníkům všech schopností v online bitvách".

Kromě krabicové verze základní hry SpellForce III Reforced budou od 7. prosince digitálně rovněž dostupná obě rozšíření. „Soul Harvest" a „Fallen God". Ta budou k dispozici jen digitálně a v prodeji budou samostatně za DMOC 19,99 €. Obě rozšíření přinášejí vlastní kampaň pro jednoho hráče s více než 30 hodinami hratelnosti a také nové jednotky a další. Majitelům SpellForce III na PC přinese SpellForce III Reforced Edition bezplatnou aktualizaci ve stejný den.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments