Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Definitivum pro účty ve World of Warcraft

Do pár týdnů musí všichni hráči migrovat.

Blizzard oznámil přesné datum, 12. listopadu, kdy způsob zapojení se do hraní World of Warcraft již nebude stejný, jako dřív. Společnost totiž několik měsíců tvrdě pracovala na tom, aby se jejich nová verze služby Battle.net stala plně kompatibilní s tímhle online hitem.

Právě dne 12. listopadu si všichni, kdož se budou chtít zapojit do hraní v rámci virtuálního světa World of Warcraft, už budou muset povinně (dosud to bylo takříkajíc dobrovolné) založit účet na stránkách Battle.net. Jinak si populární WoW-ko prostě nezahrají!

Zde avizované definitivní sloučení účtů (resp. přechod z WoW na Battle.net) usnadní následně práci jak Blizzardu, jejichž hry budou fungovat pod jednou platformou, tak samotným hráčům. Vedle snadno přístupného seznamu kontaktů bude v budoucnu možný i chat napříč různými hrami (Diablo III, Starcraft II) a další vychytávky, o nichž jsme psali zde.

Proces sloučení obou účtů má být velice jednoduchý a Blizzard aktuálně slibuje hráčům jako bonus tučňáka, co takového herního mazlíčka. Počasí příchodu tohoto tvora jenom nahrává :)

Read this next