If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nvidia Reflex ve World of Warcraft a podpora GeForce RTX 4090 a 4080 pro notebooky

S novými Game Ready ovladači.

Tento týden vycházejí nové Game Ready ovladače s podporou nových notebooků vybavených GeForce RTX 4080 a 4090, které se dnes dostávají na trh. Aktuální verze také rozšiřuje podporu DLSS o hry Hello Neighbour 2 a PERISH. Do World of Warcraft zase přinášejí podporu technologie NVIDA Reflex.

První recenze notebooků s GPU GeForce RTX 4090 a 4080 potvrzují, že novinky díky efektivní architektuře NVIDIA Ada Lovelace a technologiím Max-Q páté generace představují aktuální výkonnostní špičku ve hrách a kreativních programech i při zachování tenkých a kompaktních dresingů. Přehled generačního skoku ve výkonu i efektivitě nabízejí přiložené grafy, více jinak zde.

Nové ovladače také přinášejí optimalizace a vylepšení podpory NVIDIA DLSS v titulech Hello Neighbor 2 a PERISH.

Nová aktualizace pro Hello Neighbour 2 přinese 17. února podporu DLSS 2 a ray tracingových odrazů, stínů i RTXGI (ray-tracingové globální osvětlení).

PERISH nabízí majitelům GeForce RTX řady 40 výkon navíc díky NVIDIA DLSS 3. Samozřejmostí je také podpora DLSS 2 na starších GPU z rodiny RTX. Grafická stránka hry se opírá o ray tracing odrazů i stínů a rychlejší odezvu na ovládání přináší NVIDIA Reflex.

Reflex nyní s novými ovladači mohou využít i hráči jednoho z nejpopulárnějších MMORPG: World of Warcraft.

Další výhody:

  • Optimalizace pro Company of Heroes 3 v den vydání.
  • Optimální nastavení na jedno kliknutí v GeForce Experience pro: Dead Space, Dual Universe, Goat Simulator 3, Paragon: The Overprime a STALCRAFT.
  • Podpora 10 nových G-SYNC Compatible herních monitorů:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

World of Warcraft

PC, Mac

About the Author

Redakce

Contributor

Comments