If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spuštěna aplikace Xbox na televizích Samsung, takže nemusíte vlastnit konzoli

Včetně ČR a Slovenska.

Začátkem června Microsoft oznámil, že v televizích Samsung modelové řady 2022 bude spuštěna aplikace Xbox, která hráčům umožní hrát stovky cloudových her z nabídky předplatného Xbox Game Pass včetně Halo Infinite, Forza Horizon 5 a Microsoft Flight Simulator, a to bez nutnosti vlastnit konzoli.

V minulých dnech byla služba spuštěna ve všech 27 zemích, které cloudové hraní Xbox podporují. Samozřejmě včetně Česka a Slovenka.

Aplikace Xbox pro chytré televize nabízí nové možnosti hraní:

  • Pokud se chystáte pořídit novou televizi Samsung modelové řady 2022, budete teď mít ještě více možností, jak si doma zahrát.
  • Pokud patříte mezi herní nováčky, jedná se o snadný způsob, jak se pustit do hraní, aniž byste museli kupovat PC nebo konzoli. Navíc se stanete součástí komunity více než 25 miliónů členů Xbox Game Pass z celého světa.
  • S předplatným Xbox Game Pass Ultimate a ovladačem je snadné vrhnout se do světa hraní a spojit se s přáteli a komunitou Xbox.

Podrobnější informace, jak získat přístup k aplikaci Xbox na televizích Samsung modelové řady 2022 najdete na blogu Xbox Wire.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments